Technické vychytávky pro kulturisty

728x90-vyzva21dni-zeny1.png

Každý chlap se rád zabývá technickými vychytávkami a zároveň si je i rád pořizuje. Máte také pozitivní vztah k různým zařízením, jež pomáhají v každodenním životě? Pokud ano, tak vám představíme pár přístrojů, jež vám zpestří nejen vaše tréninky.

O některých jste možná již slyšeli, ale i přesto stojí za to, se o nich zmínit a případně vypíchnout zajímavé funkce, o nichž jste třeba neměli ani ponětí.

Chytré náramky a hodinky

Slyšeli jste již o náramcích, které pomohou sledovat vaše aktivity, jež byste si mohli zaznamenat do vašeho osobního fitness deníku. Tyto náramky jsou většinou designově řešené tak, aby je člověk mohl nosit běžně. Většina lidí náramek hodnotí jako moderní slušivý doplněk.

Nezasvěcení netuší, že se jedná o skvělého pomocníka sportovců. Čím dál více se však dostává také do běžného užívání. Jistě si kladete otázku proč? K čemu tento doplněk může běžnému uživateli být prospěšný?

Budete se divit, ale většina lidí začíná klást veliký důraz na to, kolik kroků v určitý den udělalo, kolik kilometrů ušlo, kolik kilokalorií při aktivitách spálilo, avšak náramek poskytuje i spoustu dalších zajímavých funkcí. Pro kulturisty by byla vhodná funkce měření jedné určité aktivity, tato funkce zvládne měřit čas a spálené kilokalorie v jejím průběhu.

Bluetooth měřič krevního tlaku na zápěstí

Zajímáte se o své zdraví a snažíte se je hlídat a střežit? Máte problémy s tlakem? Pokud ano, určitě se nemusíte kvůli těmto zdravotním potížím vzdávat svého oblíbeného posilování. Měli byste se však o to více hlídat.

Přesně k tomuto účelu vám poslouží bluetooth měřič krevního tlaku, který si připevníte na zápěstí, spárujete jej se svým mobilním telefonem a aplikací k tomuto účelu určenou a můžete se hlídat. Měřič nepřekáží, a proto jej můžete mít po celou dobu svého posilování připevněný k zápěstí, tím pádem je vám umožněno sledování vašeho krevního tlaku v průběhu cvičení.

Chytrý glukometr

Další velice zajímavou vychytávkou, jež aktivně sleduje váš zdravotní stav, je chytrý glukometr. Tento přístroj, jehož úkolem je sledování cukru v krvi, je malý a opět se dá pomocí bluetooth spárovat s vaším mobilním telefonem. Veškeré hodnoty, které si naměříte se pak ukládají do přehledné aplikace a vy tak budete mít díky němu přehled o svém zdraví. Naměřené hodnoty si opět můžete zapsat do svého osobního fitness deníčku.

Chytrý hrnek

Jak všichni dobře víme, při tréninku je nutností doplňovat tekutiny. Tento hrnek je tak chytrý, až vám bude přecházet zrak. Má mnoho zajímavých funkcí, avšak vás asi nejvíce potěší funkce oznámení doplnění tekutin.
Pravidelný pitný režim pro vás od této chvíle nebude žádným problémem.

Hrnek dokáže rozeznat i teplotu nápoje. Vždy tedy budete informováni o tom, že je váš nápoj příliš horký, abyste se neopařili. Hrnek je propojen opět přes bluetooth s vaším mobilním telefonem a patřičnou aplikací v něm.

Závěrem

Užívejte si s technickými vychytávkami spoustu volnosti, ohlídejte si své zdraví, monitorujte své aktivity a příjem tekutin. Vše se vám později vyplatí, věřte tomu. Jedná se o vychytávky, jež baví většinu sportovců a zajisté budou bavit i vás.

728x90-vyzva21dni-muzi2.png

1

Hrudník Ramena Záda

2

Biceps Předloktí Triceps

3

Břicho Trapézy Zadek

4

Lýtka Přední stehna Zadní stehna